Алієв: “Я б на місці Мілевського дав тренеру в морду”

Українця вигнали з “Динамо”, але його друг стверджує, що ніякого порушення режиму не було  джерело

Колишній футболіст київського “Динамо” і збірної України Олександр Алієв прокоментував відхід свого друга і колишнього одноклубника Артема Мілевського з брестського “Динамо”. Раніше ми писали, що білоруський клуб вигнав Артема Мілевського, за чутками – українець порушив режим.

– Він нормально почувається. Вчора ми спілкувалися. Після того, як я дізнався про цю ситуацію, я подзвонив йому і запитав. У ЗМІ написали, що Артем порушив режим. Він давно говорив, що у нього закінчується контракт. Прийшов молодий тренер, і вони не зійшлися характерами.

 Тобто, питання не в порушенні режиму?

– Ніякого порушення режиму не було. Я знаю ситуацію. Тренер просто знайшов привід. Я думаю, що з таким підходом він довго не буде працювати. Так ставитися до Мілевського не варто і говорити такі речі в очі. Був би я на його місці, я б не стримався. Але у Артема витримка краща.

– А що б ви зробили?

– Дав би в морду. Якби мені тренер так сказав.

– А що саме він сказав?

– Я не можу розповідати. Якщо Артем захоче, він сам розповість. Я його повністю підтримую. Він у гарному настрої.


 Артем Мілевський буде продовжувати кар’єру? Де він себе бачить?

– Так. Я не знаю конкретно. У нього є менеджер і він буде займатися цим питанням. Я думаю, що Артем довго без роботи сидіти не буде.

Цікаво, що свого часу Алієв “дав у морду” своєму колишньому тренеру. Сталося це під час виступу українця в “Таразі” з Казахстану. Алієв влаштував бійку з тодішнім тренером команди Юрієм Максимовим, після чого покинув команду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App