Буяльський: Мораесу вся команда не потиснула руку

Віталій Буяльський прокоментував ситуацію із Жуніором Мораесом, коли футболісти Динамо не потиснули руку бразильцю.  джерело

Хавбек Динамо Віталій Буяльський після перемоги над Шахтарем у Суперкубку України пояснив, чому футболісти киян не потиснули руку Жуніору Мораесу.
“Ми на це особливо не звертали уваги. Але якщо людина виходила з капітанською пов’язкою і цілувала емблему, не зовсім коректно переходити в команду суперника. А так, це футбол. Тим більше, Мораес – іноземець, йому в Україні не жити. Пограє якийсь час, поїде, і все це забудеться.Якщо ви не помітили, йому вся команда не потиснула руку, а не тільки Вербич. Я вважаю, це правильна позиція. Починаючи від керівництва і закінчуючи футболістами. Адже, як уже говорив, як Мораес, ніхто не робить. Гаразд би Жуніор нам сказав, коли був чемпіонат, що він переходить у Шахтар. Він би сказав це чесно, і питань до нього з боку футболістів, з якими він грав, не було б”, – наводить слова Буяльського видання Динамоманія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App