Андрій Лунін: В “Реалі” просто рай

Воротар розповів про адаптацію в мадридському клубі    джерело

Український голкіпер “Реала” Андрій Лунін поділився враженнями від перебування в мадридському клубі. В інтерв’ю клубному каналу Андрій розповів, як його прийняли партнери і що він відчуває від самого факту переїзду в Мадрид.

“Це була мрія, вона здійснилася. Я щасливий, гордий і відчуваю величезну відповідальність.” Реал “Мадрид – це самий великий клуб в світі, з найбільшими нагородами в світі, це була моя мрія.

Описувати або характеризувати свої якості я не звик. Це повинні робити тренери або фахівці. Я, в свою чергу, постараюся докласти максимум зусиль, щоб “Реал” ставав тільки краще, сильніше.

Я люблю цей вид спорту, отримуючи від нього задоволення. Думаю, це все, що потрібно. База? Це чудово. Напевно, це найкраща база в світі. Там є все для розвитку футболіста, для тренувань, для відновлення. Це рай.

Прийняли нормально, йде робочий процес. Намагаюся вчити мову, щоб краще знаходити спільну мову. Все поступово йде добре. Так вийшло, що в залі ми працювали разом з Гаретом, напевно, за ваговими параметрами. Для мене це тільки в плюс, Бейл – атлет.

Починав я як і більшість воротарів – в поле. Грав під нападаючим. Напевно, позначилося, що я не люблю бігати. Тренери вирішили поставити мене на ворота. Напевно, зробили правильний вибір, мені дуже подобається “, – сказав українець.На завершення Лунін звернувся до вболівальників мадридського клубу, пообіцявши, що докладе максимум зусиль для успіху своєї нової команди.

“Для мене честь і величезна радість знаходитися тут, в кращому клубі світу. Докладу максимум зусиль, щоб розвиватися, стати сильнішим, щоб Реал продовжив завойовувати трофеї. Щоб радувати вас”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App