“Ювентус” заробить на Кріштіану Роналду 340 мільйонів

Італійський клуб заплатив за португальця всього 100 мільйонів   джерело

Компанія KPMG оцінила фінансову частину трансферу Кріштіану Роналду в “Ювентус”. За даними цієї компанії “Ювентус” за чотири роки заробить 340 мільйонів євро чистими (в середньому по 85 мільйонів за рік контракту португальця). Нагадаємо, що за перехід нападника “стара синьйора” заплатила 100 мільйонів євро, а його заробітна плата становитиме 30 мільйонів євро.

При цьому, сума чистого виторгу від цього трансферу коливатиметься і в перший рік вона буде найменшою. Цифра буде багато в чому залежати від виступів команди в Лізі чемпіонів.

Також у звіті компанії говориться, що Кріштіану Роналду матиме неабиякий позитивний вплив на бренд “Ювентуса”. Відзначається, що популярність Роналду допоможе клубу розвиватися в Азії, Південній і Центральній Америці і США.


В кінці доповіді компанія попереджає, що безсумнівно будуть і негативні моменти. Відзначається, що придбання Роналду обов’язково призведе до деяких втрат. KPMG – одна з аудиторських компаній Великої четвірки поряд з Deloitte, Ernst & Young та PwC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App