Як Андрій Шевченко грає в паддл-теніс з синами(відео)

Наставник збірної України весело проводить дозвілля з дітьми  джерело

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко активно проводить відпустку. На своїй сторінці в Instagram Шевченко показав на відео, як він грає в паддл-теніс зі своїми дітьми.

Fun and paddle! #familytime #summer2018

Допис, поширений Andriy Shevchenko (@andriyshevchenko)

Нагадаємо, що дружина Андрія Шевченка, американська модель Крістін Пазік подарувала футболісту первістка в 2004 році, йому дали ім’я Джордан. Через два роки у подружжя з’явився другий син, якого назвали Крістіан. Наступного поповнення в родині Шевченків довелося чекати шість років. У жовтні 2012 року, коли Андрій уже завершив професійну кар’єру, він став багатодітним батьком – Крістін Пазік народила сина Олександра. А в квітні 2016 року у світ з’явився Райдер-Габріель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App