Мілевський має пропозицію з України, але хоче контракт мінімум на півтора року

Взимку колишньому нападнику збірної України виповниться 34 роки    джерело

Агент Олександр Панков розповів про те, де форвард Артем Мілевський може продовжити кар’єру. Раніше ми писали, що білоруський клуб вигнав Артема Мілевського, за чутками – українець порушив режим.“Бажаючі всі з країн ближнього зарубіжжя. До того ж, є дві пропозиції з чемпіонату України. Природно, мова йде про командах Прем’єр-ліги. Але Артем вже багато разів говорив, що крім “Динамо” Київ йому важко себе уявити в іншій українській команді.

Думаю, що найближчим часом ситуація проясниться. Хоча ми особливо нікуди не поспішаємо. Все-таки в січні Мілевському виповниться 34 роки, тому хочеться укласти контракт мінімум на півтора року. Для нас є пріоритетним не максимально фінансова складова, а більше довгостроковість проекту”, – сказав агент.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App