П’яний Марадона ледь сів за кермо і надав інтерв’ю журналістам

Аргентинець відпочиває на батьківщині в компанії своєї нареченої   джерело

Голова правління “Динамо-Брест” Дієго Марадона опинився в центрі чергового скандалу. Журналісти зняли його п’яним за кермом автомобіля і взяли інтерв’ю. Після представлення на новому місці роботи аргентинець відправився відпочити на батьківщину. І робить це він, напевне, на повну котушку.

Днями місцеві журналісти зняли на відео, як він в компанії своєї нареченої Росіо Оліви, яка молодша за нього на 28 років, протискається за кермо автомобіля через праві передні двері. Влаштувавшись на місці водія, Марадона почав давати інтерв’ю, і з його мови зрозуміло, що випив він пристойно. Проте футбольний гуру майстерно висвітлив тяжке становище аргентинського футболу, розвитку якого, на його думку, заважає засилля корупціонерів в керівництві.Що думає аргентинська поліція про таку поведінку Марадони, поки невідомо. Зате відомо, що після повернення в Білорусь голови правління “Динамо-Брест” очікує особняк в Мінську за 20 млн доларів, особистий літак (на ньому він буде літати на роботу в Брест) і два автомобілі – BMW і Rolls-Royce. Зрозуміло, з особистими водіями, щоб в разі чого ніхто не посмів сказати, що Марадона керує машиною п’яним.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App