Фанати “Динамо” вимагають повернути в команду Артема Мілевського

Футболіста вигнали з брестського клубу по ходу сезону    джерело

На матчі Ліги Європи між брестським “Динамо” і “Атромітосом” з Афін (4: 3) вболівальники господарів вивісили банер з вимогою повернути в команду двох футболістів – форварда Артема Мілевського і захисника Олексія Гавриловича.

“Міля, Міля! Шпіля, поверни гравців!” – свідчив напис на одному з банерів. Таким чином вболівальники звернулися до головного тренера “Динамо” Олексія Шпилевського, який ухвалював рішення по обох футболістах.Раніше в ЗМІ повідомлялося, що футболісти покинули команду через порушення дисципліни. Пізніше агент Олександр Панков, який представляє інтереси Мілевського, розповів, що його клієнт розгляне всі пропозиції, в тому числі з Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App