Колліна більше не є главою арбітрів Європи

Італійський фахівець подав у відставку, посилаючись на особисті причини   джерело

Італійський арбітр П’єрлуїджі Колліна залишив посаду голови суддівського комітету УЄФА, повідомляє Sky Sports. Згідно з інформацією видання, Колліна подав у відставку, посилаючись на особисті причини. Очікується, що наступником Колліни в даній посаді стане інший італійський суддя Роберто Розетті, який працював на чемпіонатах світу 2006 і 2010 року, а також судив фінальну зустріч Євро-2008.

Нагадаємо, Колліна очолив суддівський комітет УЄФА в 2010 році. Також 58-річний італійський рефері є главою суддівського комітету Міжнародної федерації футболу (ФІФА) і консультантом Італійської асоціації арбітрів.Італієць з 2010 по 2017 рік очолював український суддівський корпус, хоча багато в Україні були незадоволені роботою Колліни. Влітку минулого року Колліна розірвав контракт з ФФУ, скориставшись пунктом, відповідно до якого будь-яка зі сторін може припинити співпрацю без виплати компенсації. В Україні Колліна заробляв 1 мільйон гривень. Свої функції П’єрлуїджі Колліна передав Главі Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App