Полтавська “Ворскла” підсилилась двома бразильськими гравцями

Полтавчани посилилися захисником і нападаючим   джерело

Полтавська “Ворскла” з прицілом на участь в груповому етапі Ліги Європи посилила свій склад. З полтавчанами контракт підписали два молодих бразильських гравця.

23-річний захисник Артур з клубу “Інтернасіональ” (Порту-Алегрі) покликаний закрити позицію лівого захисника, а 21-річний форвард Карека з “Греміо” буде проявити свої кращі навички в атаці нового клубу.

Контракт захисника, який перейшов в “Ворскли” на правах вільного агента, розрахований до кінця 2020-го року, а форвард на правах оренди виступатиме в Полтаві мінімум один сезон.

Цікаво, що останній раз представники Бразилії з’являлися в Полтаві 15 років тому. У команді під керівництвом Андрія Баля тоді грали захисник Фабіо Перейра і нападаючий Карлос Естебан Фронтіні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App