“Шахтар” ввів іменні сидіння на трибунах стадіону в Харкові

“Гірники” перед кожним матчем будуть організовувати фестиваль для вболівальників   джерело

Комерційний директор ФК “Шахтар” Дмитро Кириленко розповів про нововведення, які очікують уболівальників “гірників” в поточному сезоні.

– “Шахтар” починає вже другий сезон в Харкові. У минулому році гірники вперше привезли до Харкова Лігу чемпіонів, чим порадує харків’ян “Шахтар” в цьому році?
– Як і в минулому році ми граємо матчі групового етапу Ліги чемпіонів на стадіоні “Металіст”, сподіваємося, що і в цьому сезоні вдасться подарувати вболівальникам незабутні емоції. Так само в цьому році ми робимо ставку на глобальному поліпшенні сервісу, що вже є стандартною практикою на матчах кращих європейських клубів. На кожному матчі буде діяти розважальна зона Shakhtar Fan Fest, яка включатиме як активності на стадіоні, так і поза ним.

Крім того, в програмі з поліпшення сервісу ми плануємо найближчим часом представити нову версію програми з доповненим функціоналом, який зробить похід на футбол ще зручнішим і приємнішим.

Для уболівальників, які бажають відчути новий досвід походу на матч, ми спільно з нашим преміум-партнером – авіалініями SkyUp створили новий VIP-клуб – SkyUp Club на Східній трибуні стадіону.

Його відвідувачі отримують можливість відчути себе на матчі, як на борту літака, так-як весь сектор забрендували в авіа-тематиці, є окремий вхід і фуд-корт, кожне місце обладнане м’яким сидінням, а у власників абонементів в цей клуб воно іменне.– Що буде включати в себе Shakhtar Fan Fest? Чому ви вирішили зробити акцент саме на цьому аспекті в новому сезоні?
– Ми вважаємо, що сьогодні футбол фактично конкурує з іншими видами дозвілля: походом в парки або кіно. Тому перебуваючи в постійному контакті з уболівальниками, ми розуміємо, що їх очікування від сервісу зростають і нам потрібно їм відповідати. Shakhtar Fan Fest – повноцінний фестиваль футболу на кожному домашньому матчі, який буде включати в себе активності для всіх уболівальників. Він буде включати в себе фуд-корт нового формату, дитячий майданчик з аніматорами для маленьких уболівальників, різні футбольні атракціони, конкурси та вікторини.

Все це буде формувати єдину концепцію відпочинку, що дозволить не тільки подивитися матч, але і захоплююче провести час до матчу, в перерві і після футболу.

– Які конкретно активності будуть доступні для уболівальників на кожному матчі і чи будуть проводиться заходи поза стадіоном?
– На кожному матчі будуть доступні дитячий майданчик і футбольні атракціони, природно потрібно робити знижку на погоду, так-як проблематично забезпечити якісну реалізацію, наприклад, на зимових матчах в умовах сильного морозу.

Безумовно, ми плануємо проведення заходів в самому місті, крім матчевих активностей – це будуть інтеграції в популярні міські заходи, які, ми сподіваємося, будуть цікаві харків’янам і привернуть їхню увагу до походів на футбол, як до хорошого варіанту сімейного дозвілля на вихідних. У цьому сезоні ми робимо акцент саме на сімейній аудиторії і хочемо зробити стадіон комфортним місцем як для дітей, так і для батьків. Зокрема, для цього у нас функціонує “Сімейний сектор” на якому створені спеціальні умови для сімей, доброзичлива атмосфера на самому секторі всередині стадіону, аніматори для дітей, конкурси та дитячий майданчик, аквагрим і багато інших активностей, які роблять саме цей сектор оптимальним для сімей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App