Коноплянка травмувався під час тренування “Шальке”

28-річний футболіст встигне відновитися до першого офіційного матчу “Шальке”в сезоні    джерело

Вінгер “Шальке” Євген Копонлянка отримав пошкодження привідного м’яза стегна під час тренування. Лікарі діагностували у українця надрив м’язових волокон в області аддукторів, повідомляє офіційний сайт “гельзенкірхенців”.

Коноплянка пропустить залишок передсезонної підготовки, однак ця неприємність не ставить під загрозу старт сезону для Євгена.

28-річний футболіст встигне відновитися до першого офіційного матчу “Шальке” в сезоні, який пройде 17 серпня. В рамках Кубка Німеччини “Шальке” буде протистояти “Швайнфурту”.Відмітимо, що Коноплянка може повернутися в чемпіонат Іспанії.Футболіст готовий втратити в заробітній платі заради ігрової практики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App