Марко Девіч підписав контракт з “Сабахом”

Футболіст виступатиме у вищому дивізіоні чемпіонату Азербайджану   джерело

Азербайджанський футбольний клуб “Сабах” з Баку підписав дворічний контракт з 34-річним українським форвардом Марком Девічем. Клуб посилився перед дебютом у вищому дивізіоні чемпіонату Азербайджану.

У чемпіонаті України Марко Девіч виступав за “Волинь”, “Металіст” і “Шахтар”, після чого грав в російському чемпіонаті за “Рубін” і “Ростов”. Останнім клубом Девіча був “Вадуц” з Ліхтенштейну, за який він провів сезон.

Марко Девіч відсудив у “Ростова” 40 мільйонів. У січні 2017 року нападник підписав з ростовчанами контракт на півтора року, але вже в червні договір розірвали за обопільною згодою. Відразу після розірвання договору футболіст звернувся до ФІФА і звинуватив клуб у неправомірних діях. У підсумку гравець виграв суд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App