“Динамо” оголосило про початок співпраці з Красніковим

Відомий скаут обійме посаду віце-президента з питань трансферної політики футболістів   джерело

Євген Красніков приступив до виконання службових обов’язків у київському “Динамо” на посаді віце-президента з питань трансферної політики футболістів. Про це повідомляється на офіційному сайті “біло-синіх”.

Саме Красніков, з 2005-го по 2013-й працював спортивним директором в харківському “Металісті”, привіз у чемпіонат України Марлоса, Тайсона, Жажу, Хав’єра, Сосу і інших, які стали знаковими для Прем’єр-ліги гравців. Причому порівняно недорого. Девіча і Папу Гуйє в “Волині” теж “відрив” він. Ходили чутки, що прихід Краснікова – крок до продажу Суркісом “Динамо”, а головний претендент – Олександр Ярославський.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App