Стало відомо, що розбило голову арбітру під час матчу Ліги Європи

Бічний рефері поєдинку “Штурм” – АЕК постраждав від кидка скляним келихом   джерело

“Штурм” на офіційному сайті вибачився за дії власного фаната, який скляним келихом розбив голову лінійному арбітрові Фредріку Кліверу в матчі першого туру третього відбіркового раунду Ліги Європи з АЕК (0:2). Зустріч відбулася напередодні в Граці.

“Подібна поведінка фаната ні в якому сенсі не прийнятна. Це шкодить іміджу футболу і нашого клубу. Ми завжди розглядаємо футбол як свято і боремося з такими речами. Порушника затримано, ми розглянемо можливе покарання. “Штурм” бажає арбітру всього найкращого і якнайшвидшого одужання”, – йдеться в заяві клубу.

Неприємний інцидент в матчі “Штурм” – АЕК стався на 78-й хвилині за рахунку 0:2, коли хуліган з трибун стадіону кинув скляний келих в Клівера. Гра поновилася тільки через 40 хвилин. Постраждалого доправили до лікарні накладати шви, а на брівці його замінив резервний суддя. Поліція затримала хулігана.