Брестське “Динамо” звільнило тренера, який вигнав з команди Артема Мілевського

30-річний Олексій Шпилевський протримався на посаді трохи більше місяця   джерело

Як повідомляє офіційний сайт брестського “Динамо”, головний тренер командиОлексій Шпилевський відсторонений від тренувального процесу. З 12 серпняпідготовкою команди до матчу-відповіді кваліфікаційного матчу Ліги Європи з”Аполлоном”, а також іншим майбутніх матчів займеться Марцел Личка.

За інформацією білоруських ЗМІ, Шпилевський продовжить працювати в клубі на іншій посаді, ймовірно, у футбольній академії.

30-річний Шпилевський був призначений головним тренером “Динамо” тільки 29 червня. Чи не першим його пораненням було вигнання з команди українця Артема Мілевського.З чуток – українець порушив режим, але сам футболіст стверджував, що тренер просто злякався його авторитету в команді.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App