«Севілья» готується подати скаргу на «Барселону»

«Севілья» планує подати скаргу на «Барселону» з-за її складу на матч за Суперкубок Іспанії.

Андалузький клуб не згоден із заявкою каталонців, адже в нього включені чотири футболісти, які не становлять Євросоюз.

Королівська іспанська футбольна федерація (RFEF) раніше анонсувала, що регламент турніру не включає в себе обмежень на кількість легіонерів в заявці клубів. Однак в «Севільї» з цим не згодні.

«Ми здивовані заявою RFEF за 24 години до Суперкубка. Повідомляється, що заявити можна скільки завгодно гравців не з ЄС. У їх останньому повідомленні по сезону 2018/19 зазначалося, що тільки три гравці не з ЄС можуть бути задіяні, без винятків.

Юридичний відділ клубу займається даною ситуацією. Якщо “Барселона” внесе в заявку більше трьох гравців не з ЄС, ми можемо подати скаргу в зв’язку з невідповідним складом », – йдеться в заяві на сайті« Севільї ».

Матч за Суперкубок Іспанії пройде сьогодні в Марокко в 23:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App