Масова бійка через пенальті,чотирьох футболісток госпіталізували

Чотирьох футболісток довелося госпіталізувати через отримані травми   джерело

Матч аргентинських жіночих команд “Універсітаріо” – “Лібертад” завершився масовою бійкою, повідомляє британський інтернет-портал The Sun. Причиною конфлікту стала незгода тренера “Лібертад” з рішенням арбітра, який призначив пенальті у ворота його команди.

Одну з футболісток “Універсітаріо” обурила поведінка тренера суперників, і вона почала кричати на нього. За наставника заступилися футболістки “Лібертад”, і словесна перепалка переросла в масову бійку.Повідомляється, що чотирьох футболісток довелося госпіталізувати через отримані травми. Матч завершився з рахунком 2: 1 на користь “Універсітаріо”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App