Навіть за “МЮ” такого не було: шалений ривок і гольова передача Руни на 96-й хвилині матчу

32-річний нападник продемонстрував свою швидкість і майстерність в MLS  джерело

Колишній капітан збірної Англії Уейн Руні став героєм “Ді Сі Юнайтед” в матчі чемпіонату MLS проти “Орландо”. За рахунку 2: 2 “Юнайтед” на шостій компенсованій хвилині зустрічі всім складом прийшла на подачу кутового, навіть голкіпер прибіг в чужу штрафну площу.

Після подачі від кута поля “Орландо” легко відбилися і довгою передачею організували свою контратаку. Один з гравців команди підхопив м’яч в центрі поля, але 32-річний нападник Уейн Руні після неймовірного прискорення в підкаті відібрав м’яч, після чого розвернув атаку на протилежні ворота і зробив гольову передачу. У підсумку матч завершився перемогою “Ді Сі Юнайтед” з рахунком 3: 2.

У червні нинішнього року Руні підписав контракт з клубом MLS “Ді Сі Юнайтед” терміном на три з половиною роки. У ЗМІ повідомлялося, що за цей період англійський футболіст заробить в цілому 13 мільйонів доларів.