Віталій Федорів вже виправдовується чому не повернувся до російського прапора

Віталій Федорів пояснив свою поведінку тим, що він “віруюча людина”, і заявив, що поважає прапор і гімн будь-якої країни   джерело

Український захисник клубу другого дивізіону чемпіонату Росії “Нижній Новгород” Віталій Федорів уже виправдовується за те, що не повернувся до російського прапору під час виконання гімну цієї країни перед матчем з “Сочі”.
Перед початком зустрічі “Сочі” – “Нижній Новгород”, під час виконання гімну Росії, всі гравці повернулися до прапора, а український захисник ніжегородцев Віталій Федорів продовжив стояти обличчям до трибун.

“Я людина віруюча. І коли виходжу на поле, перед грою, завжди вимовляю слова молитви. Так було і вчора. Моє глибоке переконання, що спорт – поза політикою. З повагою ставлюся до гімну і прапора будь-якої країни. Так що прошу в моїх діях не вбачати ніякої політичної підоснови “, – сказав Федорів.

Федорів, уродженець Львівської області України, почав футбольну кар’єру в київському “Динамо”, з 2008 по 2011 роки виступав за клуб “Амкар” з Пермі, навіть провів два матчі в складі збірної України, після чого припинив кар’єру. Потім грав в “Кривбасі”, латвійському “Спартаксе”, “Говерлі”, “Олімпіку”. У лютому 2018 року його підписав контракт з нижегородським клубом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App