Дочку воротаря збірної Грузії вбило ударом струму

Нукрі Ревішвілі втратив дев’ятирічну доньку, яка загинула, доторкнувшись до решітки на вікні    джерело

Дочка грузинського воротаря Нукрі Ревішвілі загинула від удару струмом, повідомляє newsgeorgia.ge. Дев’ятирічну дівчинку вдарило струмом у результаті зіткнення з гратами, встановленої на вікні будинку. Кримінальну справу порушено за статтею “заподіяння менш тяжкого або тяжкої шкоди здоров’ю з необережності”.

Що знаходиться в даний час в статусі вільного агента 31-річний Нукрі Ревішвілі провів 33 матчі за збірну Грузії. За свою кар’єру він встиг пограти в різних клубах в Грузії, на Мальті, Росії та Молдові. Зараз грає за грузинський “Руставі”. Ревішвілі двічі ставав чемпіоном Росії в складі казанського “Рубіна”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
1 Поділись
Поділитися1