Ібрагімович закрив власний бренд одягу через багатомільйонні збитки

Шведський футболіст випускав одяг для чоловіків і жінок під брендом A-Z    джерело

Бренд одягу нападнаючого “Лос-Анджелес Гелаксі” Златана Ібрагімовича припинив існування, повідомляє Nettavisen з посиланням на Dagens Industri. 36-річний швед випускав одяг для чоловіків і жінок під брендом A-Z спільно з норвезькою компанією Varner Group.

Як інформує Finansavisen, збитки підприємства Varner Ibrahimovic за останні два роки становили 210 мільйонів норвезьких крон (21,7 млн євро – прим. Sports.ru) і 164 мільйона (16,95 млн євро) – за останній рік.

Ібрагімович перейшов до “Гелаксі” навесні 2018 року. Відмовившись від неймовірної за фінансовими умовами пропозиції з Китаю, він вирішив продовжити кар’єру в США. Зарплата шведського форварда становить 1,5 мільйона євро на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App