Сергій Ребров отримуватиме в Угорщині 1,5 млн євро на рік – ЗМІ

Українець став головним тренером “Ференцвароша”   джерело

Сьогодні український тренер Сергій Ребров підписав угоду з “Ференцварошем”. Подробиці угоди 44-річного фахівця не розголошуються, але, за інформацією ЗМІ, ставка Реброва в угорському клубі буде трохи більше 1,5 мільйона євро за сезон.

Раніше повідомлялося, що польська “Легія” цікавилася українським тренером Сергієм Ребровим, який залишається без роботи після звільнення з “Аль-Ахлі”. Однак поляки не змогли задовольнити фінансові апетити колишнього тренера “Динамо”.

Після припинення роботи в Саудівській Аравії Ребров назвав справжню причину звільнення з “Аль-Ахлі”. Українець сам збирався покинути клуб після закінчення сезону.

Раніше була інформація, що в “Аль-Ахлі” Ребров заробляв 2,4 мільйони євро на рік.

Починав свій тренерський шлях Сергій Ребров у київському “Динамо”, де перед цим працював спочатку з молодіжним складом, а потім з “Динамо-2”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App