Футбольний клуб “Брентфорд” уклав угоду з похоронним бюро

Тепер фанати зможуть придбати труну в кольорах улюбленої команди    джерело

Футбольний клуб “Брентфорд”, який виступає у другому за значущістю дивізіоні чемпіонату Англії, уклав партнерську угоду з лондонським похоронним бюро. Найближчим часом у шанувальників “бджіл” з’явиться можливість придбати труну в кольорах улюбленої команди, повідомляється на офіційному сайті клубу.

Похоронне бюро було засновано в 1875 році прадідом Грехама Савілла, який в даний час є власником і керуючим директором компанії. Грехам і його дружина Сью – давні шанувальники “Брентфорд” і постійні власники сезонних абонементів на домашні ігри команди.Ми дуже пишаємося тим, що стали офіційними партнерами” Брентфорд “. Наша компанія пропонує клієнтам послуги, щоб підтримати їх в один з найважчих моментів життя. Зараз ми ведемо переговори з одним з постачальників трун, щоб у клієнтів, які вболівають за” Брентфорд “, з’явилася можливість придбати труну в клубних кольорах і з емблемою”, – розповів Грехам Саввіл.

Комерційний директор “Брентфорд” Майк Салліван, в свою чергу, відзначив бездоганну репутацію похоронного бюро, підкресливши, що компанія “піклується про своїх клієнтів і їхні сім’ї під час смутку”.

В новині, опублікованій на офіційному сайті клубу, також підкреслюється, що, підписавши нову партнерську угоду, “Брентфорд” тим самим піклується про своїх фанатів “від колиски до могили”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App