“Наполі” вирвав вольову перемогу у “Мілана” у другому турі Серії А

У грі 2-го туру італійської Серії А “Наполі” здобув вольову домашню перемогу над “Міланом” – 3: 2

Рахунок в матчі на 15-й хвилині відкрив “Мілан”-відзначився півзахисник Джакомо Бонавентура. На 49-й хвилині захисник Давида Калабрія подвоїв перевагу гостей.

Рахунок зрівняв півзахисник “Наполі” Петро Зелінський, який оформив дубль на 53-й і 67-й хвилинах. Перемогу команді Карло Анчелотті приніс гол хавбека Дріса Мертенса на 80-й хвилині.

“Наполі”, набравши 6 очок, займає 2-е місце в турнірній таблиці першості Італії, «Мілан» (0) – 10-е.