В УЄФА готують третій єврокубковий турнір після Ліги чемпіонів і Ліги Європи

Новий футбольний турнір з’явиться в календарі з 2021 року – ЗМІ   джерело

Новий турнір серед європейських футбольних клубів на додаток до Ліги чемпіонів і Лізі Європи буде введений в календар з 2021 року. За даними німецького видання Bild, Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) ухвалив рішення реформувати єврокубковий календар.

Згідно з планами, число команд-учасниць основного раунду Ліги чемпіонів залишиться колишнім – 32, в Лізі Європи гратимуть 32 клуби замість нинішніх 48, а в новому турнірі, назва якого поки не визначена, виступатимуть також 32 команди.

Bild стверджує, що автори нововведень прагнуть підвищити привабливість і рівень футболу в Лізі Європи, а також спростити доступ до участі в єврокубках для клубів зі Скандинавії та Східної Європи без розширення Ліги Європи.

Відзначимо, що сьогодні, 30 серпня, о 19:00 за київським часом відбудеться жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів 2018/19. Своїх суперників дізнається і донецький “Шахтар”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App