Пенальті на останній хвилині вибив “Зорю” з Ліги Європи

“Зоря” в середині другого тайму перемагала 2: 1, але не змогла втримати переможний рахунок   джерело

“Зоря” не змогла пробитися в груповий етап Ліги Європи. У матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації команда Юрія Вернидуба програла “Лейпцигу” з рахунком 2: 3 в Німеччині.

Пропустивши швидкий гол, футболісти українського клубу відігралися ще у першому таймі, а на початку другого м’яч Артема Гордієнко вивів “Зорю” вперед. Два голи забили господарі в другому таймі з офсайду і обидва рази їх не зарахував арбітр. Однак на 69-й хвилині “Лейпциг” зрівняв. “Чоловікам”, як футболістів “Зорі” називають фанати, потрібно було утримати цей рахунок, але на останній хвилині господарі отримали право пробити пенальті і скористалися цим шансом.

“Зоря” програла і залишилася без єврокубків.