УЄФА закликали дозволити матчі між українськими і російськими командами

З 2014 року УЄФА з міркувань безпеки не допускає зустрічей команд України і Росії в єврокубках   джерело

УЄФА має дозволити російським і українським клубам, а також збірним двох країн грати один з одним на великих європейських турнірах. Про це заявили в міжнародній організації TAFISA (The Association For International Sport for All), яка підготувала звернення до Союзу європейських футбольних асоціацій.

На їхню думку, заходи за участю спортсменів з Росії і України можуть відбуватися без будь-яких інцидентів. 2014 року УЄФА вирішив з міркувань безпеки не допускати зустрічей російських і українських команд в єврокубках.

Ми підготували звернення до УЄФА, в якому виступаємо за дозвіл проводити матчі між російськими і українськими клубами. Також ми виступаємо за те, щоб збірні Росії та України не розводилися по різних групах на майбутній першості Європи з футболу. Нещодавній бій між російським боксером Муратом Гассієвим і українським бійцем Олександром Усиком в Москві показав, що спортивні заходи за участю спортсменів з двох країн можуть відбуватися в дружній атмосфері. Цілеспрямоване розведення Росії і України частково позбавляє турніри спортивного принципу“, – цитують “Известия” представника організації TAFISA Яніса Кузінса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App