Жерару Піке загрожує шість місяців в’язниці

Футболіст їздив з недійсними правами   джерело

Захисник “Барселони” Жерар Піке допустив серйозне правопорушення. За інформацією Cadena SER, поліцейські зупинили футболіста, коли він керував автомобілем в Барселонському районі Ешампле. Піке перебував за кермом, не дивлячись на те, що на його водійських правах вже не було балів.

В Іспанії до прав прив’язуються 12 балів. За різні порушення з водіїв списується ту чи іншу кількість.

Якщо балів не залишається, людина позбавляється права водити автомобіль. Як повідомляється, Піке вже витратив всі свої бали до того моменту, коли його зупинили поліцейські.

Якщо вина футболіста підтвердиться, йому загрожує покарання. За подібне порушення можна отримати штраф у розмірі до 6 тисяч євро і тюремне ув’язнення терміном до 6 місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App