“Спасибі Мессі за перемогу”: пам’ятник матчу радянських футболістів з німцями під час війни підірвав соцмережі

У селі Вітязево формально підійшли до історичних подій   джерело

У краснодарському селі Вітязево на пам’ятник радянським футболістам, який обіграв німців під час Другої світової війни, помістили фотографію нападника “Барселони” Ліонеля Мессі.

Кошти на пам’ятник збирали родичі футболістів і жителі Витязево. Те, що поруч зі списком радянських футболістів знаходиться зображення Мессі з м’ячем Ліги чемпіонів, розкрилося тільки на відкритті меморіалу.“Листочок з текстом-чернеткою був у спонсора. Він вирішив, що це вже” чистовик “, не вчитувався. Прийшов до виробника пам’ятника. Той теж підійшов формально, не особливо замислюючись про суть там написаного”, – розповів один з ініціаторів створення пам’ятника Алексіс Александрідій.

“Позорище … помилка в тексті … ВСТЕРІЛІСЬ”,

Спонсор вчитувався, виробник не замислювався. Який сором”

 “Просто не стали далі гортати гугл-фото”

 “Спасибі Мессі за перемогу!” – це тільки самі м’які коментарі з соцмереж.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App