Стартовий матч збірної України в Лізі Націй обслуговуватиме арбітр з Англії

Команда Андрія Шевченка зіграє на виїзді з Чехією    джерело

Стала відома суддівська бригада, яка працюватиме на стартовому матчі збірної України в Лізі націй-2018. На поєдинку Чехія – Україна, який відбудеться 6 вересня на стадіоні Мирослава Валенти в Угерське-Градіште, працюватиме англійська бригада рефері на чолі з 39-річним жителем міста Манчестер Ентоні Тейлором.

На лініях йому допомагатимуть Гаррі Бесквік і Адам Нанн. Помічники за воротами – Андре Марінер і Лі Беттс. Резервний арбітр – Пол Тірні.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко раніше назвав список футболістів, які готуватимуться до матчів Ліги націй. Вперше до національної команди викликані Андрій Цуріков з “Олександрії” і Олег Данченко з “Шахтаря”.

Раніше було презентовано трофей Ліги націй – кубок представляє собою прапор, що елегантно спускається навколо флагштока. Він уособлює всі 55 національних асоціацій УЄФА. Трофей виконаний зі срібла, на якому з внутрішньої сторони нанесені кольори турніру. Відображення цих кольорів на срібній поверхні надає нагороді унікальний вигляд. Вага трофея становить 7,6 кілограмів, висота – 71 сантиметр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App