В Голландії юний воротар помер після зіткнення з суперником

Трагедія трапилася на змаганнях в Голландії    джерело

13-річний воротар футбольної команди “Гелдерс Герренберг” помер після зіткнення з суперником в кубковому матчі голландського турніру MvR. Хлопчик втратив свідомість, і йому була викликана швидка допомога. Однак у воротаря відразу сповільнилися серцебиття і дихання, лікарі не змогли його врятувати. Матч був припинений.

На наступний день після смерті голкіпера відбулася зустріч, на якій були присутні товариші і батьки померлого спортсмена. “Складно повірити, що це невдале зіткнення призвело до таких жахливих наслідків. Ми висловлюємо підтримку його родині і друзям. Ми бажаємо їм сил, щоб змиритися з втратою”, – заявили в MvR.

MvR – це футбольна асоціація, яка налічує близько 650 спортсменів. За словами колишнього голови організації, в їх історії це перший випадок смерті спортсмена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App