Через бойкот до збірної Данії викличуть гравців з нижчих ліг і міні-футболу

Футболістів національної збірної Данії з футболу, які бойкотують матчі, замінять на гравців з міні-футболу   джерело

До збірної Данії викличуть гравців з міні-футболу та нижчих ліг чемпіонату країни. Як повідомляє Ekstra Bladet, у Федерації футболу Данії виникла конфліктна ситуація. Футболісти збірної країни відмовляються приймати запрошення в команду, оскільки незадоволені контрактами, укладеними федерацією з партнерами, в частині, що стосується використання іміджевих прав на гравців. У футболістів є інші контракти, укладені персонально і через клуби, через що виник конфлікт інтересів.

Поки проблема не вирішена, збірна Данії не може бути сформована на найближчий товариський матч зі Словаччиною і гру Ліги націй з Уельсом. Тому федерація планує залучити гравців з міні-футболу та футболістів, які виступають у нижчих лігах, які не підтримують бойкот і не мають маркетингових зобов’язань.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App