Девід Бекхем оголосив назву свого клубу в Майамі

Дітище англійського футболіста може дебютувати в MLS в 2020 році   джерело

Колишній капітан збірної Англії і “Манчестер Юнайтед” Девід Бекхем оголосив, що клуб MLS з Майамі, який створюється за його участю, називатиметься “Інтер Майамі”. Відзначимо, що повна назва клубу – Club Internacional de Futbol Miami.

“Чотири роки тому ми мріяли про футбольний клуб. Ми з гордістю оголошуємо офіційну назву і публікуємо емблему нашої нової команди”, – написав Бекхем.

Нагадаємо, що в січні клуб із Майамі був офіційно включений до складу MLS. Про терміни початку виступу команди в складі головної футбольної ліги США і Канади не повідомляється. Це може статися в 2020 році. Крім Бекхема, в створенні клубу брали участь кілька бізнесменів.

Власники команд, що вступають в MLS в рамках нинішнього розширення, змушені платити по 150 мільйонів доларів. Однак Бекхем в 2007 році придбав право на створення франшизи за 25 мільйонів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App