Збірна України прибули на перший матч Ліги націй

Наші футболісти прибули на перший матч Ліги націй проти чеської команди   джерело

Раніше збірна України гостювала в Чехії лише одного разу – сім років тому, коли була розгромлена в празькому спарингу 0:4. Причому, за іронією долі, той поєдинок теж відбувався 6 вересня. Сподіватимемося, що всі подібності з тим невдалим вояжем обмежаться лише календарним збігом.

У всякому разі, зіграють українці в іншому місці. Тоді була Прага, а зараз поєдинок прийме маленьке містечко Угерське-Градіште (з населенням трохи більше 25 тисяч жителів) в Східній Чехії, районний центр Злінського краю. Він вважається неофіційною столицею Моравської Словаччини, звідси і назва місцевого клубу, який виступає у вищому дивізіоні, – “Словацько”. До речі, саме тут починав свою тренерську кар’єру нинішній наставник збірної Чехії Карел Яролім.--10-min

Але оселилася наша збірна не в Угерське-Градіште, а ближче до цивілізації, в Зліні, за 30 км від місця майбутньої баталії. Тимчасовою домівкою для “синьо-жовтих” став 4-зірковий готель Lesni. Виправдовуючи свою назву, він розташований на тихій лісистій околиці Злін. Але є одне “але”: за 200 м знаходиться міське кладовище. Чи не поквапилися українці себе “ховати”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
1 Поділись
Поділитися1