Росія поскаржиться у ФІФА на форму збірної України

В РФС вважають, що спорт і політика несумісні   джерело

Російський футбольний союз має намір звернути увагу керівництва міжнародної та європейської футбольних федерацій на появу на формі національної збірної України вітання “Слава Україні”. Про це повідомив радіостанції “Говорить Москва” член виконавчого комітету РФС Ігор Лебедєв.

“У нас немає прикладів, щоб на футбольній формі гравців тієї чи іншої країни національної команди наносилися якісь гасла. Там є цілком певний набір речей, які можуть бути нанесені. Ця назва країни, прізвища гравця, його номер і герб країни, але ніяких гасел на футбольній формі не передбачено. Я вважаю, що комітет відповідний ФІФА або УЄФА повинен розглянути це “, – заявив Лебедєв.

“Йдеться про те, що політика і спорт несумісні, йде кожен день. Але, тим не менше, ми бачимо, що, на жаль, все одно політика вторгається в усі сфери нашого життя, в тому числі і в спорт”, – додав чиновник .

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App