УЄФА відповів Росії на скаргу з приводу “Слава Україні”

Комплект української форми не порушує правила УЄФА   джерело

У Союзі європейських футбольних асоціацій (УЄФА) прокоментували нанесення напису “Слава Україні” на нову форму національної команди України з футболу.

Даний комплект форми був прийнятий відповідно до правил УЄФА з екіпіровки команд за 2018 рік і згідно з третім розділом” ідентифікація команди “, – повідомили представники УЄФА в розмові з RT.

Вчора в НСК “Олімпійський” в рамках відкритого тренування відбулася презентація нової форми збірної України. Домашній комплект форми традиційного жовтого кольору, гостьовий – синього. Новинкою стала поява резервної форми збірної України білого кольору. Також, крім екіпіровки польових гравців, були представлені зразки форми голкіперів. Вони червоного і чорного кольорів. Родзинкою екіпіровки стало нанесене на спину гасло “Слава Україні”.ФФУ звернулася до УЄФА, і отримала схвалення на розміщення цього гасла” Слава Україні “на тильній стороні футболки. Це наша офіційна підтримка збірної, це наша гордість. Ми хочемо, щоб” Слава Україні “гриміло по всьому світу і ці слова завжди підтримували наших гравців, як на футбольному полі, так і поза ним “, – пояснив глава ФФУ Андрій Павелко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
1 Поділись
Поділитися1