Вірменія ледве обіграла Ліхтенштейн у Лізі націй

Генріх Мхітарян не забив пенальті в матчі   джерело

Збірна Вірменії перемогла Ліхтенштейн у матчі першого туру Ліги націй. Зустріч пройшла в Єревані на стадіоні “Республіканський” імені Вазгена Саркісяна і завершилася з рахунком – 2: 1 на користь господарів.

Автором першого гола став півзахисник Вірменії Маркос Піззеллі, який відзначився на 31-й хвилині після передачі хавбека Араза Озбіліза. До перерви Ліхтенштейн зрівняв рахунок завдяки точному удару півзахисника Сандро Вольфінгера. Перемогу Вірменії приніс хавбек Тигран Барсегян на 76-й хвилині, результативну передачу знову віддав Озбіліз.

Варто зазначити, що з 74-ї хвилини Ліхтенштейн грав у меншості через вилучення півзахисника Мікеле Польверіно.

Лідер національної команди Вірменії Генріх Мхітарян провів на полі весь матч. В середині другого тайму у нього була можливість забити гол, але він не зумів реалізувати пенальті.