В УЄФА вирішили створити ще один єврокубок

Новий турнір повинен з’явитися через три роки

Якщо раніше про це говорили, як про якісь непідтверджених чутках, то напередодні інформація стала офіційною – УЄФА дійсно збирається створити третій за рахунком єврокубок після Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Новий турнір повинен з’явитися в календарі вже через три роки, так що чекати залишилося недовго.

Туманні плани

Офіційно про плани створення нового турніру заговорив президент Асоціації європейських клубів Андреа Аньєллі (ECA) на загальних зборах організації в хорватському Спліті.

Незважаючи на те, що поява турніру в календарях заплановано на сезон 2021/22, його деталі до сих пір не відомі широкому загалу.Точно відомо, що новий турнір стане третім за значимістю після Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Дана реформа точно не торкнеться найпрестижніший клубний турнір Старого Світу, а ось в Лізі Європи кількість клубів на груповому етапі скоротиться з 48 до 32.

Таким чином, в трьох єврокубках виступатимуть 96 клубів (по 32 клубу на груповому етапі). На даний момент під егідою УЄФА беруть участь 80 колективів (32 в Лізі чемпіонів + 48 в Лізі Європи).

Андреа Аньєллі
Президент Асоціації європейських клубів
Нам потрібно дочекатися схвалення виконавчого комітету УЄФА, але зелене світло на створення третього єврокубка вже дано. У сезоні 2021/22 кількість клубів-учасників єврокубків досягне 96. Після 2024 року на нас чекають нові реформи, але спочатку потрібно детально оцінити поточну модель, яка, втім, потребує модернізації.

Також відомо, що новий турнір не стане прямим спадкоємцем Кубка Кубків, ліквідованого в 1999 році. Швидше за все, ми отримаємо якусь полегшену версію Ліги чемпіонів, пріоритет в якій буде відданий командам з не найсильніших європейських чемпіонатів – Шотландії, Уельсу, Латвії і так далі.

За інформацією Bild, розглядається ідея розбиття команд не на вісім груп, а на чотири.

Потрапити в цей єврокубок, ймовірно, зможуть ті команди, які успішно виступлять в своїй національній першості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
Поділитися
Tвітнути
Pin
+1