В Іспанії не змогли довести, що зірка збірної Росії вживав допінг

Дело в отношении Дениса Черышева закрыли   джерело

Іспанське антидопінгове агентство зняло всі підозри з півзахисника “Валенсії” Дениса Черишева у вживанні допінгу. Сам Черишев опублікував лист, підписаний начальником відділу профілактики і допінг-контролю іспанського антидопінгового агентства.

У ньому говориться, що в ході проведеного розслідування порушення антидопінгових правил футболістом в період його виступу за “Вільярреал” виявлено не було.

Батько футболіста Дмитро Черишев в 2017 році в одному з інтерв’ю заявив, що в “Вільярреалі” його синові лікарі нібито “кололи гормон росту” для швидкого відновлення. Хавбек збірної Росії спростував цю інформацію, заявивши, що слова Черишева-старшого невірно зрозуміли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
1 Поділись
Поділитися1