Президент УЄФА проти проведення фіналу Ліги чемпіонів в США

Чеферін заявив, що фінали ЛЧ не проводитимуться за межами Європи   джерело

Нещодавно з’явилася інформація, що УЄФА веде переговори про проведення фіналу Ліги чемпіонів в США. Зокрема, Хауме Рамос, засновник групи мультимедійних комунікацій в Іспанії Mediapro повідомив, що вирішальний поєдинок найпрестижнішого клубного турніру Європи може відбутися в Нью-Йорку.

Президент УЄФА Александер Чеферін висловився щодо можливості проведення фіналу Ліги чемпіонів за межами Європи.

“Ця ідея наразі взагалі не обговорюється. УЄФА не планує проводити фінальний матч Ліги чемпіонів за межами Європи”, – заявив Чеферін.Раніше керівництво іспанської Прімери прийняло рішення проводити деякі матчі чемпіонату на території США і Канади для популяризації європейського футболу в Північній Америці. Гравці залишилися незадоволені таким кроком і вже виступили з офіційним протестом.

До речі, фінал Ліги чемпіонів нинішнього сезону відбудеться на домашньому стадіоні мадридського “Атлетіко” “Ванда Метрополітано” 1 червня 2019 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
1 Поділись
Поділитися1