“Шахтар” і іспанська Ла Ліга розпочинають співпрацю в Україні

Чемпіон України і іспанська футбольна ліга спільно навчатимуть дитячих тренерів в нашій країні    джерело

З 26 по 30 вересня в Маріуполі відбудеться навчання тренерів масового дитячого футболу. Заняття проведуть професійні наставники найсильнішої іспанської футбольної ліги – Прімери.

Це перший спільний захід Shakhtar Social і однієї з провідних світових футбольних ліг. У навчанні візьмуть участь тренери проекту “Давай, грай!”, Всього – 40 молодих фахівців, при цьому 10 місць будуть розподілені на конкурсній основі для всіх бажаючих.В рамках одного з трьох модулів La Liga Training Methodology Course наставники протягом 5 днів вивчатимуть методологію і структуру тренувань, технічну підготовку, інтенсивність навантажень, основи тактики та інше. У програмі заплановано 14 теоретичних і 9 практичних занять.

“Під керівництвом Хав’єра Тебаса наша організація намітила амбітний шлях розвитку. Ми прагнемо зростати як на національному, так і на міжнародному рівні. Угода про роботу в Україні – ще один крок вперед в цьому напрямку. Співпраця дасть нам унікальну можливість краще пізнати український ринок і футбол вашої країни, одночасно просуваючи модель Ла Ліги”, – розповів директор зі змагань і гравців Ла Ліги Луїс Гіл.

“Дуже важливий проект Ф К Шахтар” і Ла Ліги. Я думаю, європейський досвід і навчання необхідні нашим фахівцям. Масовий дитячий футбол – це насамперед основа професійного спорту. Потрібно, щоб з перших кроків хлопці тренувалися під керівництвом кваліфікованих наставників. Тому така співпраця в найближчому майбутньому може дати нову хвилю, нове покоління дитячих тренерів. Можливо, хтось із них знайде себе і в професійному футболі”, – зазначив головний тренер “Шахтаря” U21 Валерій Кривенцов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
1 Поділись
Поділитися1