«Барселона» на своєму полі розгромила голландський ПСВ,Мессі побив черговий рекорд Ліги чемпіонів

У першому турі групового етапу Ліги чемпіонів «Барселона» на своєму полі розгромила голландський ПСВ з рахунком 4: 0 (1: 0)

На 32-й хвилині Ліонель Мессі відкрив рахунок в матчі ударом зі штрафного. Усман Дембеле на 74-й хвилині забив другий гол.

Через три хвилини Іван Ракітіч закинув м’яч у штрафний майданчик на хід Мессі, а Лео тонким ударом в дотик зробив рахунок великим.

На 79-й хвилині матчу за грубу гру другу жовту картку отримав захисник «Барселони» Самюель Умтіті. А на 87-й хвилині Мессі оформив хет-трик.

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів «Барселона» 3. жовтня зіграє в гостях з «Тоттенхемом». «ПСВ» в цей же день прийме «Інтер».

Нападаючий «Барселони» Ліонель Мессі оформив хет-трик у матчі першого туру Ліги чемпіонів-2018/19 проти ПСВ (4: 0) і встановив новий рекорд турніру, повідомляє прес-служба УЄФА

Лео став першим гравцем, який оформив вісім хет-триків в найпрестижнішому європейському турнірі, а у Кріштіану Роналду таких ігор сім.

Також Мессі став другим гравцем в історії, хто забивав в 14 і більше розіграшах Ліги чемпіонів. Аргентинець повторив досягнення колишнього форварда «Реала» Рауля