Фабріціо Раванеллі покине пост головного тренера київського “Арсеналу”

“Каноніри” посідають останнє місце в турнірній таблиці УПЛ    джерело

Президент київського “Арсеналу” Івіца Піріч в інтерв’ю Sport Arena дав зрозуміти, що на посту головного тренера команди відбудуться зміни. Клуб розлучиться з Фабріціо Раванеллі, під керівництвом якого “Арсенал” невдало почав сезон.

“На жаль, в останньому турі” Арсенал “знову програв, не зумівши зачепитися за очки в матчі з” Десною “. Ми всі чекали і чекаємо від команди кращих результатів. Але, на жаль, як і раніше перебуваємо на самому дні турнірної таблиці.Безумовно, Фабріціо Раванеллі прийшов в “Арсенал” як фахівець з ім’ям, ми сподівалися і вірили, що він зможе дати новий імпульс нашій команді для виступу в Прем’єр-лізі. На жаль, результати виявилися невтішними, тому в цій ситуації треба думати про те, як вийти з положення, що склалося. Ми з великою повагою ставимося до Раванеллі і до його тренерському таланту. Ми починали нашу співпрацю на взаємній повазі, сподіваємося, що в таких же відносинах, по-джентельменськи розлучимося, і сам Раванеллі розуміє ситуацію, що склалася.

На мій погляд, в “Арсеналі” прийшов час змін на посту головного тренера. Поки ми остаточно не загрузли на дні турнірної таблиці, команді необхідно здригнутися і вже з новим тренером постаратися якомога швидше вийти з цього піке, щоб зберегти за собою місце в Прем’єр-лізі “, – сказав Піріч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
3 Поділись
Поділитися3