«Інтер» вирвав вольову перемогу у «Тоттенхема» в Мілані

Міланський «Інтер» переміг на своєму полі над лондонським «Тоттенхемом» (2: 1) в матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів в групі В

Перший тайм пройшов без забитих м’ячів, рахунок на 53-й хвилині відкрили гості. Крістіан Еріксен дійшов до штрафної і пробив низом – Ханданович зреагував. Датчанин виграв підбір і завдав ще один удар – м’яч по дорозі зачепив Міранду і по дузі опустився за спину голкіперові.

Відігратися міланцям вдалося на 85-й хвилині. Асамоа підключився до атаки по флангу і навісив на радіус штрафний, звідки Мауро Ікарді зльоту вколотив м’яч у нижній кут – без шансів для Ворма.

А на другій компенсованій хвилині Кандрева навісив з кутового, де Врей зробив знижку у воротарський «Тоттенхема», а Весіно кивком голови послав м’яч в дальній верхній кут, принісши міланцям перемогу.

У наступному турі «Інтер» 3. жовтня зіграє з ПСВ в Ейндховені, а «Тоттенхем» в Лондоні буде приймати «Барселону».