Експерт каналу “Футбол” став помічником тренера в “Шахтарі”

Авраам Кампомар раніше працював в “Альбасете” і “Вальядоліді” аналітиком   джерело

Експерт каналів “Футбол 1” / “Футбол 2” Авраам Кампомар став помічником головного тренера “Шахтаря” U19 (гравці до 19 років) Валерія Кривенцова. Авраам Кампомар виріс в Іспанії, в місті Бургос, що недалеко від Більбао. Свого часу займався футболом, але перервав ігрову кар’єру з певних причин.

В Іспанії допомагав різним тренерам в дитячих школах в футбольних клубах, також працював там в аналітичних відділах. Найбільше працював в “Альбасете” і “Вальядоліді” аналітиком – повністю розбирав суперника для першої команди.

В Україні спершу виявився по роботі над різними проектами і в підсумку влаштувався в нашій країні. Знає декілька мов, серед яких – російський і український. На телеканалах “Футбол 1” / “Футбол 2” почав працював в 2017 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App