“Ліверпуль” на останніх секундах обіграв ПСЖ на Енфілді

У матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Ліверпуль» переміг на своєму полі «Парі Сен-Жермен» – 3: 2

Рахунок в матчі на 30-й хвилині відкрили господарі. Ендрю Робертсон виконав подачу з лівого флангу атаки в центр чужого штрафного. де Старрідж ударом головою по центру воріт відправив м’яч повз Ареола в сітку воріт.

А через п’ять хвилин у ворота парижан був призначений пенальті – Бернат вдарив по ногах Війнальдум в межах своєї штрафної. Одинадцятиметровий реалізував Джеймс Мілнер.

Відквитати один м’яч парижанам вдалося на 40-й хвилині. Ді Марія виконав подачу з лівого флангу атаки в центр чужого штрафного, де рикошетом від Робертсона м’яч відскочив до Меньє і той ударом в дотик поцілив у ближній кут воріт Аліссон.

Рахунок зрівнявся на 83-й хвилині. Салах обрізався в центрі поля, після чого швидку атаку організували парижани. Неймар невдало пішов у дриблінг у чужій штрафній, м’яч відскочив до Кіліаном Мбаппе і той точним ударом метрів з 13-ти метрів вразив ворота.

А на другій компенсованій хвилині Мбаппе втратив м’яч біля свого штрафного майданчика, чим сприяв розвитку атаки «Ліверпуля». Роберто Фірміно увійшов в чужу штрафну з правого флангу атаки і класним ударом низом вразив дальній кут воріт Ареола.

У другому туру «Ліверпуль» на виїзді зіграє з «Наполі», а ПСЖ вдома прийме «Црвену зірку»