“Динамо” втратило перемогу над “Астаною” на 94-й хвилині зустрічі

Кияни стартували в Лізі Європи з домашньої нічиєї   джерело

Київське “Динамо” не змогло втримати перемогу над “Астаною” з Казастан в матчі першого туру групового етапу Ліги Європи 2018/2019 років. Поєдинок відбувся 20 вересня в НСК “Олімпійський” і завершився бойовою нічиєю 2: 2, незважаючи на те, що кияни були беззаперечними фаворитами у букмекерів до старту поєдинку.

Початок матчу залишився за киянами. Господарі поля створили кілька небезпечних моментів, один з яких увінчався взяттям воріт – Віктор Циганков обігрався з Віталієм Буяльським і з лінії штрафного пробив точно в нижній кут.

Після забитого м’яча “Динамо” віддало ініціативу супернику і тут же було покарано, хоча м’яч в свої ворота, по суті, кияни привезли самі собі. Спочатку Денис Гармаш обрізався в простій ситуації, а потім Денис Бойко невпевнено зіграв після подачі кутового.

Зрівнявши рахунок, “Астана” змужніла і створила ще кілька небезпечних моментів біля воріт “Динамо”, а ось кияни змушені були пережити кілька неприємних хвилин. Проте, під завісу першого тайму “Динамо” знову заволоділо ініціативою і були винагороджені м’ячем Гармаша, який підстерегли жахливу помилку воротаря і вразив порожні ворота.

У другому таймі вже кияни створили більше небезпечних моментів більшою мірою через те, що гості змушені були йти в атаку і оголяти тили. Але реалізувати хоча був одну зі своїх контратак динамівцям не вдалося.

А ось “Астана” дочекалася свого моменту і врятувала для себе очко вже в компенсований арбітром зустрічі час. М’яч вийшов практично копією першого – після навісу з кутового кияни відбилися, але повторний закид у штрафну виявився фатальним.

Команда Олександра Хацкевича знову не виграла, продовживши свою серію без перемог до шести матчів.