“Карпати” і “Львів” у львівському дербі завершилося миром

ФК “Львів” і “Карпати” обмінялися голами у другому таймі   джерело

У Львові пройшло міське дербі – ФК “Львів” приймав “Карпати”. Цікаво, що в сезоні-2008/09 в останньому турі “Карпати” обіграли земляків – 2: 1 і відправили їх в Першу лігу. І ось “городяни” знову в еліті.

Перший тайм не був багатим на гольові моменти, а доля зустрічі була вирішена за чотири хвилини другої половини гри. Спочатку на 74-й хвилині Мякушко майстерно виконав штрафний і м’яч не без допомоги рикошету влетів в ворота “Львова”. А через чотири хвилини номінальні господарі відігралися, завдяки відмінній грі Бруно.

Нічия – 1: 1, яка залишила команди внизу турнірної таблиці.

“Львів” – “Карпати” – 1: 1

Голи: Бруно (78) – Мякушко (74)

“Львів”: Бандура, Адамюк, Голіков, Тейлор, Бруно, Гонсалвес Пімента, Аугусто (Западня, 76), Сабіно (Приймак, 86),Путраш, Каленчук, Жонатан Ліма.

“Карпати”: Шевченко, Ковтун, Мегреміч, Федецький, Ербес, Бородай, Мякушко (Родріго Варгас, 88), Кльоц, Ді Франко,Швед (Мендес, 86), Гуцуляк (Понд, 76).

Попередження: Бруно (23), Каленчук (40), Тейлор (54) – Федецький (58), Мегреміч (90).