Кращий гравець ЧС-2018 отримав вісім місяців в’язниці в Іспанії

Лука Модріч ухилявся від сплати податків, але в підсумку визнав свою провину   джерело

Півзахисник мадридського “Реал” Лука Модріч зізнався в ухилянні від сплати податків в Іспанії. Як пише газета El Mundo, за це йому призначили умовний термін у вісім місяців і штраф в 1,4 млн євро. Слідство встановило, що хорватський спортсмен приховав від мінфіну Іспанії 291 тисячу євро доходів за іміджеві права, які він отримав в 2013 році, і 580 тисяч євро в 2014 році.

Загальна сума штрафу за ці правопорушення склала 1,4 млн, причому 1 млн Модріч виплатив ще на початку судового розгляду. Згідно з нормами країни, кримінальний термін менше двох років за ухилення від сплати податків вважається умовним.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App